1986'DAN BERİ

TREND GÜMÜŞ ÜRÜNLERİN ÜRETİCİSİ

Binlerce koleksiyonumuz ve 17.000’e yaklaşan modelimiz ile Fancy Silver hem Türkiye'ye hem de tüm dünyaya gümüş ürünler ihraç etmektedir.

Fancy Silver Hakkında

Türkiye’nin köklü ve lider gümüş takı üreticilerinden birisi olan Fancy Silver, yüksek kaliteli gümüş kolye, küpe, bileklik ve yüzük üretmektedir. Kendi bünyemizde yer alan takı tasarımcıları modern trendleri takip ederek son kullanıcıların en şık ürünlerle buluşmalarını sağlıyor.

Fancy Silver, 1986’dan beri gümüş takı tasarımı, üretimi ve pazarlaması ile uğraşmaktadır ve çalışanlarımız ve samimi hizmetimiz sayesinde, Türkiye’nin önde gelen gümüş takı üreticilerinden biridir.

Fancy Silver, yıllardır küresel gümüş takı sektörü için güvenilir bir iş ortağı olarak tanınmaktadır. Fancy’nin tasarım ekibi, takı tasarımında gelecek trendler için düzenli olarak araştırma – geliştirme yapar ve takım ruhu ile en modern trendlere göre yeni tasarımlar ortaya koyar.

Mücevherlerimiz veya diğer ürünlerimiz yalnızca katı som gümüşten yapılmıştır, yani ağırlıkça %92,5 gümüş içeren gümüş alaşımı, minimum bindelik incelik 925’tir. Kaplama altından rodyuma değişir.

Çevre dostu malzemelerimiz AB Nikel, Kurşun ve Kadmiyum standardı ile uyumludur. ( AB Standartları: EN 1811 – Nikel salınımı / EN 12472 – Kurşun İçeriği, Kadmiyum İçeriği)

Firmamız aynı zamanda Fancy Stone adı ile yerli ve yabancı piyasalardaki müşterilerimize çeşitli kalite ve ölçülerde cubic zirkonia taş ve sentetik taş satışı hizmetini sağlamaktadır.

895 MÜŞTERİLERİMİZ
125 FUARLAR
17000 MODEL SAYISI
172 ÜLKE SAYISI

BİNLERCE KOLEKSİYONUMUZ

Gümüş toptancısı olarak perakendecilerin müşteri memnuniyetini sağlanması öncelikli amacımızdır. Bunu da ürün kalitemiz, zengin ürün çeşidimiz ve uygun fiyat politikamızla sağlıyoruz.

quality

YÜKSEK KALİTE

Birinci sınıf hammaddeden, üretim standartlarına uygun 925 ayar gümüş ürünler üretiyoruz.

reliable

GÜVENİLİR HİZMET

Mücevher sektöründe söz sahibi olmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olan olağanüstü bir hizmet sunmaya çalışıyoruz.

variety

ÜRÜN ÇEŞİDİ

Sürekli yenilenen koleksiyonlarımız ve onbinlerce modelimiz ile aradığınızı bulmanıza yardımcı oluyoruz.

export

YURTDIŞI İHRACAT

Dünyanın her bir yanına ürünlerimizi gönderebiliyoruz.